SporttiPubi Futari

Maanantai 15.1.

NHL:
20.05 Boston Bruins – Dallas Stars 
22.05 Colorado Avalanche – Anaheim Ducks 

NBA:
21.00 Washington Wizards - Milwaukee Bucks

Valioliiga:
22.00 Manchester United - Stoke 

Tiistai 16.1

Liiga:

18.30 KalPa - TPS 
18.30 HIFK-Ässät/ HPK – Jukurit/ Kärpät – Ilves/ Lukko – KooKoo/ Pelicans - Sport      

KHL:
18.30 SKA Pietari - Spartak 
                     
Keskiviikko 17.1.

Taitoluistelun EM:
18.00 Miesten lyhytohjelma

KHL:
18.30 Ak Bars – Jokerit 

Torstai 18.1.

Ampumahiihdon mc:
15.05 Naisten pikamatka 

Taitoluistelun EM:
16.30 Naisten lyhytohjelma

Liiga:
18.30 HIFK – Kärpät/ Ilves – Lukko/ TPS – Jukurit/ Ässät - KooKoo

20.00 Suomen Urheilugaala 

Perjantai 19.1.

Taitoluistelun EM:
14.00 Jäätanssin lyhyttanssi
19.15 Miesten vapaaohjelma


Ampumahiihdon mc:
15.10 Miesten pikamatka

Pikaluistelun mc:
16.30 Erfurt, Saksa

Mäkihyppy:
18.00 Lentomäen MM 1. ja 2. kierros 

Liiga:
18.30 SaiPa - KalPa 
18.30 HPK – Tappara/ Pelicans – JYP              

KHL:
18.30 HK Sotshi – Jokerit 

Koripallon Euroliiga:
21.45 Malaga – Real Madrid 

La Liga:
21.45 Getafe – Athletic Bilbao

Lauantai 20.1.

Ampumahiihdon mc:
14.05 Naisten takaa-ajo 
15.55 Miesten takaa-ajo

La Liga:
14.00 Espanyol-Sevilla 
17.15 Real Madrid - Deportivo
19.30 Villarreal – Levante 
21.45 Las Palmas – Valencia 

Valioliiga:
14.30 Brighton – Chelsea 
17.00 Burnley – Manchester United
19.30 Manchester City - Newcastle 

Taitoluistelun EM:
14.50 Jäätanssin vapaatanssi
19.00 Naisten vapaaohjelma

Pikaluistelun mc:
16.35 Erfurt, Saksa 

Liiga:
17.00 KalPa – HIFK
17.00 Ilves-Ässät/ Jukurit-JYP/ KooKoo-SaiPa/ Kärpät-Pelicans/ Lukko-Tappara/ Sport- HPK       

Mäkihyppy:
17.00 Lentomäen MM 3. ja 4. kierros

NHL:
20.05 Buffalo Sabres – Dallas Stars
20.05 Philadelphia Flyers – New Jersey Devils 
22.05 Calgary Flames – Winnipeg Jets
22.05 Colorado Avalanche – New York Rangers 

Sunnuntai 21.1.

Alamäkiluistelu:
14.10 kooste MM sarjan 1. osakilpailusta

Pikaluistelun mc:
14.55 Erfurt, Saksa 
16.25 Erfurt, Saksa 

KHL:
16.00 Neftehimik – Jokerit 

Lentopallon Mestaruusliiga:
17.00 Nurmon Jymy – LiigaPloki

La Liga:
17.15 Atletico Madrid – Girona 
19.30 Real Sociedad – Celta Vigo 

Valioliiga:
18.00 Southampton - Tottenham

NHL:
19.35 Washington Capitals – Philadelphia Flyers 


Oikeudet muutoksiin pidätetään